Platobné spôsoby | Smútočné Vence

Platba kartou pomocou platobnej brány spoločnosti Payout

Platba kartou online je najrýchlejší spôsob platby. Platba je hneď po odoslaní objednávky a automaticky sa nám spáruje s objednávkou.

Zabezpečená platba kartou, ktorú prevádzkuje Payout. Kvetinárstvo Kvety pre Vás nedisponuje žiadnymi z kartových údajov. Brána je zabezpečená na najvyššej úrovni a schválená podľa pravidiel VISA a MasterCard.

 

Platobná brána PayPal účtom / kartou

Systém PayPal je elektronický platobný prostriedok. Najvýhodnejšia platobná metóda pri platbe zo zahraničia. Platba je hneď po odoslaní objednávky a automaticky sa nám spáruje s objednávkou. Kvetinárstvo Kvety pre Vás nedisponuje žiadnymi z týchto údajov.

 

Vkladom alebo prevodom na účet v ČSOB

Platba prevodom alebo priamym vkladom fyzických osôb na náš účet v ČSOB.

 

Prevodom - iná banka ako ČSOB

Zákazník zaplatí za jeho objednávku prevodom z inej banky ako ČSOB. Odpoveďou na potvrdenie objednávky, nám napíšte, akú mate banku a operátor Vám obratom údaje na platbu pošle emailom - prípadne nás kontaktujte 0904 034 334.

 

VIAMO

VIAMO vám umožňuje jednoducho, rýchlo, a bezpečne posielať peniaze na telefónne číslo príjemcu (tel.číslo 0904 034 334) bez toho, aby ste poznali jeho bankový účet. Ak máte účet s internet bankingom v partnerskej banke, môžete si stiahnuť a aktivovať smartfónovú aplikáciu VIAMO (iOS, Android) prostredníctvom ktorej môžete posielať peniaze.

 

Platba priamo kuriérovi pri preberaní tovaru v hotovosti

Zákazník zaplatí za jeho objednávku pri prevzatí na mieste doručenia v HOTOVOSTI. Platba kuriérovi musí byť overená a schválená od poskytovateľa služieb - kontakt 0904 034 334. Doručenie s platbou v hotovosti kuriérovi mimo Bratislavy podlieha schváleniu operátorom. Pri platbe kuriérovi bankovkou väčšej hodnoty, poprosíme ohlásiť to vopred (či už do objednávky alebo kuriérovi).

 

Na pobočke v hotovosti / kartou pred doručením

Platba osobne na predajni pred doručením alebo pri osobnom odbere. Platba je možná v hotovosti alebo kartou.

Objednávku s doručením, je potrebné uhradiť pred doručením, nakoľko bez platby NIE JE MOŽNÉ doručiť objednávku na želaný dátum a čas.

 

Zľavovým kódom

Zľavovým kódom, ktorý si zákazník uplatní v poslednom kroku pred odoslaním objednávky iba cez e-shop. Zľavový kód môže byť v rôznych výškach, či už percentuálny alebo hodnotový.