Osobné doručenie Bratislava

ZADARMO pri každej objednávke kytice,

darčekového koša alebo venca z ponuky.

S kyticou môžeme doručiť aj Váš osobný darček. /info 0940 757 454

Doručenie na telefon / ak neviete adresu /

nam stačí meno osoby a tel číslo /online ostatne uvediete nezname/

a vam po doručení pošleme SMS

 

od 7:00 /po dohode už od 6h / až do 22:00 (neskôr po dohode)

po 19:00 a do 22:00 je príplatok 5 €

po 22:00 do 7:00 je príplatok 10€ 

 

V Bratislave a okolí doručujeme vlastnými kuriérmi a vďaka tomu sme rýchlejší, presnejší a samozrejme osobnejší. Ku kytici je možné doložiť aj inde zakúpený darček, prípadne Vaše osobné venovanie.

Doručujeme aj na nepresné a neúplné adresy, osobne, načas a diskrétne!Stačí nám meno osoby a tel. číslo, prípadne miesto, kde sa práve uvedená osoba vyskytuje. V prípade, že sa s adresátom nie je možné skontaktovať, alebo adresát z iného dôvodu zmení čas na ďalší (iný) deň, garantujeme doručenie vždy čerstvej kytice.

Doručujeme do: práce, nemocníc, reštaurácií, cintoríny a samozrejme aj na svadby a iné promo akcie.

Ceny kytíc sú na stránke vrátane doručenia v Bratislave a venovania v obálke.

Viac info: objednavky@kvetinovykurier.sk alebo 0940 757 454

Doručenie mimo Bratislavy na presný čas je spoplatnenépodla vzdialenosti miesta doručenia od našej prevádzky v Bratislave.

Cenu doručenia mimo BA je potrebné dohodnúť s našim operátorom telefonicky alebo va livechate.

Naším pravidlom je doručenie na čas a diskrétnosť

Základným pravidlom je diskrétnosť. Kuriér, aj keď je naším zamestnancom, sa nestretáva s údajmi objednávateľa, prípadne len s telefónnym číslom kam posiela sms o doručení. Čiže identitu odosielateľa nepozná. Miesta a adresy, kontaktné čísla a hlavne mená obdarovaných cca 10 dní po doručení skartujeme.

Darčekový kuriér

Doručujeme kvety, kytice a darčekové koše. Môžeme doručiť aj Vaše osobné darčeky, také objednávky však musia byť objednané deň vopred. Záleží na Vás, či už darček prinesiete na pobočku, necháte ho na pobočku poslať, alebo ho máme vyzdvihnúť v nejakej predajni. Darček musí byť ale vopred zaplatený, alebo nám musíte uhradiť zálohu za daný tovar. V prípade tovaru, ku ktorému sú dokumenty ako záručný list a podobne, ich bezplatne môžeme zaslať odosielateľovi.

Cena doručenia je závislá na čase doručenia, mieste (vzdialenosti od našej prevádzky), spôsobe a samozrejme aj velkosti zásielky/darčeka.

Viac info: objednavky@kvetinovykurier.sk alebo 0940 757 454